Мабуть, нема таких, хто ж не любив ласувати цією запашною та ситною випічкою. Та й рецептів її приготування чимало, але кондитерка Наталія Пінчук поділилась своїм перевіреним на своїй сторінці в Інстаграмі. Він дуже простий, інгредієнти усі натуральні.
Приготування:
Спочатку приготуємо тісто: у глибоку миску покласти сметану. Додати соду та вимішати, нехай постоїть декілька хвилин. Додати яйця, цукор, сіль.
У фудпроцесорі кондитерка перемолола борошно та вершкове масло. Цю суміш пересипала у миску зі сметаною.
Тісто довго місити не треба. Зібрати у кулю та поставити у холодильник на 1,5 — 2 години. Наталія зробила тісто увечері, а вранці пекла сочники.
Начинку готуйте безпосередньо перед формуванням сочників. Не треба цього робити заздалегідь. З такої кількості продуктів у господині вийшло 10 немаленьких сочників, які дуже швидко зникли зі столу!
Нагадаємо про рецепт французької бріоші — смачної булочки до кави.